צפיה במאמר

הורים יקרים שלום רב,

 

ברצוני לסכם את הפעילות של חודש פברואר שזה עתה הסתיים לו ולברך על חודש מרץ העמוס שבא עלינו לטובה.

החודש התחלנו את פרויקט המועדון הזורם של יום רביעי של השכבה הצעירה, עד עכשיו היו כבר שני מפגשים מהנים מאוד  של ערב סרט מוצלח עם הרבה חניכים ואירוע שוק קח-תן של תחפושות שבו הרבה הורים וילדים באו להחליף אחד עם השני תחפושות לפורים.  גם השכבה הבוגרת חוותה חודש מלא בפעילות, מלבד ערב המבורגרים מיוחד לשכבת ט', השכבה הבוגרת יצאה יחד גם לטיול חורף של יומיים בחולות ניצנים.

כמובן, לא לשכוח את סמינר מוסדות חניכים של בני המושבים שהייתה לי הזכות לקחת בו חלק יחד עם שקד גאנמה, הנציגה מצוות ההדרכה של הקיבוץ, סמינר שבו הוקם גוף שנקרא "המעגל- המקום של הנוער להשפיע". המעגל הוא גוף חדש בבני המושבים שמורכב מחניכים שנבחרים בצורה ייצוגית לפי ישוב ומקבלים אחריות על עיצוב התנועה, הטיולים, התכנים, סדר היום והפעילות, בהחלט מאורע מרגש.

 

שגרת הפעילות החודשית הייתה מוצלחת ומגוונת במיוחד, תודות למדריכים המצוינים והמשקיעים שלנו, שנתנו באמת המון מהזמן מהמרץ ומהרצון שלהם לעשות חודש מוצלח ומלא בפעולות מהנות  לחץ חברתי, פעולות סימני דרך ברחבי הקיבוץ, אולימפיאדה כיאה לתקופה ועוד ועוד...

 

אחרונים וחביבים הם כמובן חניכי שכבות ז'-ח' שיצאו ללילה לבן  המועצתי כמיטב המסורת, הפעם למרכז קנדה- מטולה, שם הם בילו בהחלקה על הקרח, רחצה בבריכה המחוממת ואף באולינג וביליארד, כל זה בתוך המתחם הסגור של  המרכז שנפתח במיוחד לחניכי המועצה! לאחר מכן העפילו עד לראש החרמון (ברכבל כמובן) ומשם צפו על נוף ארצנו המדהים ובנוסף נהנו  גם מקצת מלחמת שלג בהנהגת עומר והגר המדריכות של ח'.

 

בקיצור, החודש היה עשיר בחוויות ואני מקווה שגם החודש הקרוב יהיה מספק כמוהו,

שימו לב הורים יקרים, בחודש מרץ קורים מספר אירועים שחשוב לי להסב את תשומת ליבכם אליהם:

 

יום משלוחי מנות- לקראת אירוע פורים, בני המושבים יחד עם ועדת תרבות מארגנים יום חלוקת משלוחי מנות לכל חברי הקיבוץ, ביום הזה, יום שלישי ה-11.3  אנו מבקשים מכל הילדים מכיתה ד'-ו' להגיע למועדון  בשעה 16:30  ושם בליווי ילדי שנת הבר מצווה הם יצאו לחלק משלוחים שהכינו חניכי שכבת ז' המקסימים לכל בית ובית.

 

פורימון מת לצחוק- האירוע של ועדת תרבות בשיתוף איתנו, כולם מוזמנים לרחבת חדר אוכל ביום שני ה- 17.3 בשעה 16:30, לבוא מחופשים כמובן, תוכלו ליהנות שם מהתחנות המושקעות שחברי השכבה הבוגרת עמלים, משקיעים ומתכננים בשבילכם.

 

טיול פסח- הטיול הראשון שלנו לכיתות ד'-ו' הטיול הינו טיול מועצתי- כלומר של כל ישובי בני המושבים במועצה. הטיול יתקיים בימי שני-שלישי, בתאריכים ה- 7-8.4 באזור ירושלים. הטיול עולה כ- 180 ש"ח לחניך.  סגירת ההרשמה לטיול היא ביום ראשון ה-23.3, ימי הרשמה מרוכזים יפורסמו בהמשך. יום אחרון לביטול הרשמה- 30.3.

 

 

בברכת חג שמח וחודש מוצלח, נוי המד"ב וועדת נוער.

תגובות והערות

לא נכתבו תגובות למאמר זה. היו הראשונים להגיב.

כתבו תגובה או הערה

רק משתמשים רשומים יכולים להגיב.